Önemli Bilgiler

Teklif Sistemi

Satıcı, son teklifi 2 gün içinde onaylanabilir ya da reddedebilir.

Satıcı son teklifi onayladığında satış işlemi başlar ve alıcıya satın alma sürecini tamamlaması için bilgilendirme mesajı gönderilir.

Teklifi onaylanan alıcı en geç 2 gün içinde hizmet bedelini ödemelidir.

Teklifler bağlayıcıdır. Teklif onaylandığında alıcının son verdiği teklif üzerinden satın alma zorunluluğu doğar. Geçerli sebep olmadan satıştan vazgeçilmesi halinde cayma bedeli ödenmelidir.

Ödeme

Alıcı, teklifi onaylandığında ya da Hemen AL ile satışı başlattığında önce hizmet bedelini ödemelidir. Hizmet bedeli satış fiyatına göre belirlenir.

Hizmet bedeli ödendikten sonra satıcı proforma fatura (Ön Fatura) düzenler. Proforma faturada vergiler dahil toplam tutar gösterilir.

Proforma faturası düzenlendikten sonra alıcı 2 gün içinde satış bedelini ödemelidir. Ödeme tamamlandıktan sonra satıcı fatura düzenler ve teslimat aşamasına geçilir.

Ödemeler banka havalesi veya kredi kartı ile yapılabilir.

Bu aracın satışı Macaristan vergi kanunlarına tabidir.

Teslimat

Alıcı, ödemelerin ardından satıcı ile iletişime geçerek teslimat ve nakliye İşlemlerini planlamalıdır.

Satış faturası kesildikten sonra alıcının teslimat için 10 gün süresi vardır. Bu sürenin uzaması halinde satıcı depolama maliyetleriyle karşılaşabileceği için masraflarını alıcıdan talep edebilir.

Alıcılar teslimat sırasında ismakinesi.com’un verdiği nakliye formunu mutlaka yanlarında bulundurmalıdır. Satıcıya nakliye faturası verilerek iş makinesi teslim alınmalıdır.

Nakliye için gereken ekipman ücretleri, gümrük işlemleri ve gümrük mevzuatlarından doğan masraflar alıcının sorumluluğundadır.

2022 Sherpa WE18 (Kullanılmamış)

Bács-Kiskun County / Macaristan

9201
1
EAA*****
$ 12,656 EUR 11,944
$ 21,094 EUR 19,908

Gross weight : 3,968 lbs , Emission level : Stage 5/Tier 4 Final , Track width : 41.3 inches , Dipper / stick length : 89.8 inches , Engine power : 20.4 hp (15 kW) , Engine manufacturer : Kubota , Condition Info/Guarantee : 12hó , Production country : China , Certificates : CE , Additional information : Eladó ÚJ távol keleti gyártmányú SHERPA WE18 mini forgó kotró, Kubota D722 3 hengeres Diesel vízhűtéses motorral! Fűthető zárt fülke! Alap tartozék 1db 480mm kanál. Kérhető: 260-1000mm kanalak, gyors csatlakozófej, hidraulikus rézsű, talaj fúró, törőfej, és egyéb adapterek. Finanszírozás megoldható 20% + teljes Áfa önerőtől. Garancia 12hó vagy 1500üzemóra alkatrészgarancia.

Benzer İlanlar
© 2022 ismakinesi.com