Önemli Bilgiler

Teklif Sistemi

Satıcı, son teklifi 2 gün içinde onaylanabilir ya da reddedebilir.

Satıcı son teklifi onayladığında satış işlemi başlar ve alıcıya satın alma sürecini tamamlaması için bilgilendirme mesajı gönderilir.

Teklifi onaylanan alıcı en geç 2 gün içinde hizmet bedelini ödemelidir.

Teklifler bağlayıcıdır. Teklif onaylandığında alıcının son verdiği teklif üzerinden satın alma zorunluluğu doğar. Geçerli sebep olmadan satıştan vazgeçilmesi halinde cayma bedeli ödenmelidir.

Ödeme

Alıcı, teklifi onaylandığında ya da Hemen AL ile satışı başlattığında önce hizmet bedelini ödemelidir. Hizmet bedeli satış fiyatına göre belirlenir.

Hizmet bedeli ödendikten sonra satıcı proforma fatura (Ön Fatura) düzenler. Proforma faturada vergiler dahil toplam tutar gösterilir.

Proforma faturası düzenlendikten sonra alıcı 2 gün içinde satış bedelini ödemelidir. Ödeme tamamlandıktan sonra satıcı fatura düzenler ve teslimat aşamasına geçilir.

Ödemeler banka havalesi veya kredi kartı ile yapılabilir.

Bu aracın satışı Macaristan vergi kanunlarına tabidir.

Teslimat

Alıcı, ödemelerin ardından satıcı ile iletişime geçerek teslimat ve nakliye İşlemlerini planlamalıdır.

Satış faturası kesildikten sonra alıcının teslimat için 10 gün süresi vardır. Bu sürenin uzaması halinde satıcı depolama maliyetleriyle karşılaşabileceği için masraflarını alıcıdan talep edebilir.

Alıcılar teslimat sırasında ismakinesi.com’un verdiği nakliye formunu mutlaka yanlarında bulundurmalıdır. Satıcıya nakliye faturası verilerek iş makinesi teslim alınmalıdır.

Nakliye için gereken ekipman ücretleri, gümrük işlemleri ve gümrük mevzuatlarından doğan masraflar alıcının sorumluluğundadır.

2023 Sherpa 35-15 (Kullanılmamış)

Bács-Kiskun County / Macaristan

9226
1
083*****
$ 9,484
$ 15,806

Maximum lift capacity : 3,307 lbs , Body type : Articulated , Cabin type : Enclosed cab , Engine power : 57.1 hp (42 kW) , Engine manufacturer : Yunnei , Certificates : CE , Accessories : Forks , 3rd hydr. circuit , Additional hydraulics , Quick coupler , Additional information : Eladó új Sherpa 35-15 derékcsuklós homlokrakodó, Yunnei 4 hengeres vízhűtéses Diesel motorral, 0,6 m3-es kanállal. 1.5T teherbírás (adapter súlya is beleértendő). Emelési magasság 320cm. Kérhető gyors csatlakozó adapter + 1 kör hidraulika kiépítéssel nettó 220.000.- + raklapvilla adapter nettó 260.000.-, ezenkívül 10-15 fajta munkaeszköz is rendelhető. 1év vagy 1500 üzemóra alkatrész garancia. Lízingelhető nettó 20% + teljes Áfa önerővel! Szállítás megoldható.

Benzer İlanlar
© 2022 ismakinesi.com